Garnier Olia Kahve Renkler

6.35 Açık Çikolata6.35 – Açık Çikolata

Garnier Olia Kahve Renkler

Garnier markasının Olia serisi sizlere doğal ve hoş görünümlü kahve renkli saçlar sunmayı hedefliyor. Kahve renkler kartelası ve kataloğunda bulunan açık altın kahve, açık kahve, altın kahve, buzlu kestane, kızıl kahve, kahve, buzlu çikolata ve koyu kahve seçenekler arasında bulunuyor.

6.3 Açık Altın Kahve6.3 – Açık Altın Kahve

6.0 Açık Kahve6.0 – Açık Kahve

5.3 Altın Kahve5.3 – Altın Kahve

5.25 Buzlu Kestane5.25 – Buzlu Kestane

5.5 Kızıl Kahve5.5 – Kızıl Kahve

5.0 Kahve5.0 – Kahve

4.15 Buzlu Cikolata4.15 – Buzlu Cikolata

4.0 Koyu Kahve4.0 – Koyu Kahve

Garnier Olia Kahve Renkler Fiyatı

Garnier Olia kahve renk boyaları indirimli zamanlarda 11,50 lira ile 15  lira arası fiyatlarla piyasada bulunabilmektedir. Fiyat açısından tüketici dostu boyalardan birisidir.

Garnier Olia Kahve Renkler Yorumlar

Garnier Olia amonyaksız olması ve saçları sertleştirmemesi gibi nedenlerle tercih edilen saç boyaları arasında yerini almıştır. Diğer olumlu özelliği ise kokusunun az olmasıdır. Ayrıca kutu üzerindeki renge oldukça yaklaşan bir renk vermesi de kullanıcıların daha rahat seçim yapmasına olanak sağlamaktadır.

Eksi yönlerini sayacak olursak boya renginin çok kalıcı olmadığından şikayet ediliyor. Garnier Olia şikayet konusu olarak genelde boyanın diğer boyalara oranla biraz daha çabuk akması ve bazı kişilerde saç dökülmesi olarak sıralanmakta. Ancak Saç dökülmesi durumunun boyayı uygulama tekniği ve kişiden kişiye değiştiğini hatırlatmakta fayda var.

Garnier Olia yazımız burada bitiyor. Siz değerli okuyucularımız da görüş soru ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum panelini kullanarak iletebilir, daha fazla insanın sizin görüşlerinizle faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Yazımızı yararlı bulduysanız aşağıdaki sosyal medya butonları yardımıyla paylaşarak insanlara ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın