Garnier Olia Kızıl Renkler

6.60 Yoğun Kızıl6.60 – Yoğun Kızıl

Garnier Olia Kızıl Renkler

Garnier markasının Olia serisi sizlere doğal ve hoş görünümlü kızıl renkli saçlar sunmayı hedefliyor. Kızıl renkler kartelası ve kataloğunda bulunan derin kızıl ve yoğun kızıl seçenekler arasında bulunuyor.

Garnier Olia 4.6 Derin Kızıl4.6 – Derin Kızıl

Garnier Olia Kızıl Renkler Fiyatı

Garnier Olia kızıl renk boyaları indirimli zamanlarda 11,50 lira ile 15  lira arası fiyatlarla piyasada bulunabilmektedir. Fiyat açısından tüketici dostu boyalardan birisidir.

Garnier Olia Kızıl Renkler Yorumlar

Garnier Olia amonyaksız olması ve saçları sertleştirmemesi gibi nedenlerle tercih edilen saç boyaları arasında yerini almıştır. Diğer olumlu özelliği ise kokusunun az olmasıdır. Ayrıca kutu üzerindeki renge oldukça yaklaşan bir renk vermesi de kullanıcıların daha rahat seçim yapmasına olanak sağlamaktadır.

Eksi yönlerini sayacak olursak boya renginin çok kalıcı olmadığından şikayet ediliyor. Garnier Olia şikayet konusu olarak genelde boyanın diğer boyalara oranla biraz daha çabuk akması ve bazı kişilerde saç dökülmesi olarak sıralanmakta. Ancak Saç dökülmesi durumunun boyayı uygulama tekniği ve kişiden kişiye değiştiğini hatırlatmakta fayda var.

Yorum Yazın