Garnier Olia Sarı Renkler

10.0 Ekstra Açık Sarı10.0 – Ekstra Açık Sarı

Garnier Olia Sarı Renkler

Garnier markasının Olia serisi sizlere doğal ve hoş görünümlü sarı renkli saçlar sunmayı hedefliyor. Sarı renkler kartelası ve kataloğunda bulunan ekstra açık sarı, koyu sarı, açık sarı, sarı ve bakır seçenekler arasında bulunuyor.

7.0 Koyu Sarı7.0 – Koyu Sarı

9.0 Açık Sarı9.0 – Açık Sarı

8.0 Sarı8.0 – Sarı

6.43 Bakır6.43 – Bakır

Garnier Olia Sarı Renkler Fiyatı

Garnier Olia sarı renk boyaları indirimli zamanlarda 11,50 lira ile 15  lira arası fiyatlarla piyasada bulunabilmektedir. Fiyat açısından tüketici dostu boyalardan birisidir.

Garnier Olia Sarı Renkler Yorumlar

Garnier Olia amonyaksız olması ve saçları sertleştirmemesi gibi nedenlerle tercih edilen saç boyaları arasında yerini almıştır. Diğer olumlu özelliği ise kokusunun az olmasıdır. Ayrıca kutu üzerindeki renge oldukça yaklaşan bir renk vermesi de kullanıcıların daha rahat seçim yapmasına olanak sağlamaktadır.

Eksi yönlerini sayacak olursak boya renginin çok kalıcı olmadığından şikayet ediliyor. Garnier Olia şikayet konusu olarak genelde boyanın diğer boyalara oranla biraz daha çabuk akması ve bazı kişilerde saç dökülmesi olarak sıralanmakta. Ancak Saç dökülmesi durumunun boyayı uygulama tekniği ve kişiden kişiye değiştiğini hatırlatmakta fayda var.

Garnier Olia yazımız burada bitiyor. Siz değerli okuyucularımız da görüş soru ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum panelini kullanarak iletebilir, daha fazla insanın sizin görüşlerinizle faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Yazımızı yararlı bulduysanız aşağıdaki sosyal medya butonları yardımıyla paylaşarak insanlara ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Teşekkür ederiz.

Yorum Yazın