Garnier Olia Siyah Renkler

3.0 Siyah3.0 – Siyah

Garnier Olia Siyah Renkler

Garnier markasının Olia serisi sizlere doğal ve hoş görünümlü siyah renkli saçlar sunmayı hedefliyor. Siyah renkler kartelası ve kataloğunda bulunan siyah ve yoğun siyah seçenekler arasında bulunuyor.

1.0 Yoğun Siyah1.0 – Yoğun Siyah

Garnier Olia Siyah Renkler Fiyatı

Garnier Olia siyah renk boyaları indirimli zamanlarda 11,50 lira ile 15  lira arası fiyatlarla piyasada bulunabilmektedir. Fiyat açısından tüketici dostu boyalardan birisidir.

Garnier Olia Siyah Renkler Yorumlar

Garnier Olia amonyaksız olması ve saçları sertleştirmemesi gibi nedenlerle tercih edilen saç boyaları arasında yerini almıştır. Diğer olumlu özelliği ise kokusunun az olmasıdır. Ayrıca kutu üzerindeki renge oldukça yaklaşan bir renk vermesi de kullanıcıların daha rahat seçim yapmasına olanak sağlamaktadır.

Eksi yönlerini sayacak olursak boya renginin çok kalıcı olmadığından şikayet ediliyor. Garnier Olia şikayet konusu olarak genelde boyanın diğer boyalara oranla biraz daha çabuk akması ve bazı kişilerde saç dökülmesi olarak sıralanmakta. Ancak Saç dökülmesi durumunun boyayı uygulama tekniği ve kişiden kişiye değiştiğini hatırlatmakta fayda var.

Garnier Olia yazımız burada bitiyor. Siz değerli okuyucularımız da görüş soru ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum panelini kullanarak iletebilir, daha fazla insanın sizin görüşlerinizle faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Yazımızı yararlı bulduysanız aşağıdaki sosyal medya butonları yardımıyla paylaşarak insanlara ulaşmasına yardımcı olursanız seviniriz. Teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın